MŪSŲ PROJEKTAI

V1 namo istorija

Klientai turėjo 15% pradinį įnašą ir negalėjo surasti sau tinkamų namų. Jie jau žinojo kur nori gyventi ir kokie namai juos džiugintų. Nenorėjo kompromisų dėl sklypo vietos ar išplanavimo. O sunkiausia buvo rasti namą su garažu!

Po konsultacijos, nustatėme bendrą sklypo ir namo biudžetą. Pasirašėme sutartį ir pasiūlėme sklypą prie miško, besivystančiame naujų namų kvartale, kur greitu metu turėtų būti išasfaltuotos vidinės gatvės. Jie sumokėjo 15 % pradinį įnašą ir laukė kol suprojektuosime ir pastatysime jų norimus namus. Kai namas buvo pastatytas kreipėsi į banką ir gavo paskolą likusiai 85% sumai + įrengimui. 

Bankas pervėdė mums likusius 85% ir kai įrengimo procesas buvo baigtas – klientai įsikėlė į savo namus!

 

P3 namo istorija

Klientai turėjo 15 % pradinį įnašą ir kitą nekilnojamajį turtą. Pasiūlėme galimus variantus:
a) parduoti turimą nekilnojamąjį turtą, nusipirkti sklypą, pastatyti namo dėžutę t.y. pamatai, sienos, stogas. Tuomet kreiptis į banką dėl paskolos statybai. 
b) kreiptis į Plote ir neturėti galvos skausmo. 

Jie nenorėjo parduoti savo turimo būsto ir valdyti statybą savarankiškai, todėl kreipėsi į mus. Aptarėme preliminarų biudžetą, pasiūlėme sklypą ir pradėjome dėlioti jų namo viziją. Kai tik gavome statybų leidimą – pradėjome statyti klientų svajonių namus. Kai namą užregistravome 85% baigtumu Registrų centre, klientai gavo turto vertinimą ir kreipėsi į banką. Po 2 savaičių išsipirko sau sukurtus namus. 

 

R2 namo istorija

Klientas prieš kelis metus buvo nusipirkęs sklypo dalį. Jis svajojo apie didesnį sklypą ir laukė, kol bus parduodama kita sklypo dalis. 

Kai tik atsirado proga nusipirkti kitą sklypo dalį bei turėti daugiau žemės jo svajonių vietoje, šios galimybės klientas nepraleido. Jis įsivertino, kad jo patirties ir žinių statybų srityje gali neužtekti – tad kreipėsi į mus.

Klientas turėjo labai aiškią viziją, kokių namų nori, ko jam trūksta dabartiniuose namuose. Suderinę preliminarų statybų biudžetą nupirkome jo ir šalia esančio sklypo dalis. Sujungėme jas ir suprojektavome jo svajonių namus! 

 

ABK8 namo istorija

Į mus kreipėsi klientai, kurie niekada nebuvo susidūrę su NT pirkimu. Visą laiką būstą nuomavosi. Neturėjo viso pradinio įnašo. Nežinojo kuriame rajone nori gyventi. Jautėme jų pasimetimą ir baimę suklysti. 

Išsiaiškimoe, kad jiems buvo labai svarbu rasti ramesnę vietą, prie miško, toliau nuo miesto centro, tik nežinojo nuo ko pradėti. Mūsų paslaugos sąlygos jiems tiko. Jie pasidalino savo namų vizija ir preliminariai paskaičiavome kiek kainuotų namo statyba ir nustatėme biudžetą sklypui. 

Pasirašėme sutartį, jie sumokėjo sutarties sudarymo mokestį ir pradėjome sklypo paiešką. Vos per savaitę pasiūlėme 10-ies arų sklypą besivystančiame kvartale, prie miško. Klientai nuvyko apžiūrėti ir pasakė tai BŪTENT tai, ko jie norėjo. Nupirkome sklypą, suprojektavome įspūdingus namus su 5 metrų aukščio lubomis ir pasirūpinome namo statyba nuo idėjos iki raktų. Klientai pradinį įnašą sumokėjo dalimis: 8% iki statybų leidimo gavimo ir likusius 7%, kai buvo pastatyta namo dėžutė. 

S13

Klientai pasirinko kvartalą, kuriame nori gyventi. Pasidalino sklypo nuoroda ir pasakė, kad tai jų svajonių vieta! Tik sklypo kaina buvo per didelė. 

Pasiūlėme statyti sublokuotą per sandėliuką dvibutį namą, nes statant tokio tipo namą bendros išlaidos (sklypas, komunikacijos, projektavimas, techninė priežiūra, projekto valdymas) dalinamos per pusę. 

Paskaičiavome preliminariąją statybos ir paslaugos kainą, pridėjome jų sklypo dalies kainą ir pasirašėme sutartį. Klientai sumokėjo 15 % avansą nuo savo namo ir sklypo kainos. Mes pastatėme dvibutį namą. Vieną pagal kliento norus, kitą – pardavimui.

Abi šeimos apsigyveno savo namuose!

Užklausa

Norite įsikelti į sau sukurtą namą jau kitais metais? Susisiekite. 

Susisieksime per 1 darbo dieną.